توضیحات محسنی اژه ای درباره شایعات پیرامون خانواده‌اش

به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه در حاشیه مراسم تحلیف مشاوران خانواده قوه قضاییه و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره حواشى مطرح شده پیرامون خانواده خود اظهار کرد: این موضوع کذب محض است و در فرصت بیشترى درباره آن توضیحات خود را ارائه خواهم کرد.
معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران جوان درباره وضعیت زندانیان کشور و حواشی که پیرامون فوت بهنام محجوبی مطرح شده بود گفت: زندان محدودیت‌هاى خاص خود را دارد و زندانیان ما نسبت به دنیا از جهات مختلف وضعیتشان بهتر است و هزینه اى که براى درمان و بهداشت خرج کرونا مى شود، بسیار بالا و قابل توجه است.
اژه‌ای تصریح کرد: ارفاقاتی که به زندانیان در ایران داده می‌شود، تقریبا بی نظیر است و هیچ کجا به اندازه ایران ارفاق ندارد.

بیشتر بخوانید

اخذ نمونه‌های لازم جهت آزمایشات تخصصی از جسد بهنام محجوبی/ مصرف خودسرانه چندین دارو با اراده و تصمیم خود زندانی

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه معتقدم وضع ما خیلى بهتر از دیگر کشور‌ها است گفت: ما به دنبال آن هستیم تا از ورود زندانیان به زندان جلوگیرى کنیم، البته لازمه آن این است فرد مرتکب جرم نشود و اگر شد به زندان نرود.
وی با بیان اینکه اگر تعداد زندانیان نسبت به ظرفیت زندان زیاد باشد امکان تفکیک کامل نیست و برای طبقه بندى کامل نیازمند کمک دولت و مجلس است گفت: الزاما در مجلس درباره این موضوع تلاش شد و خیلى از حبس‌ها کاهش پیدا کرد و اکنون تکیه بر مجازات هاى جایگزین است.
انتهای پیام/ توضیحات محسنی اژه ای درباره شایعات پیرامون خانواده‌اش
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »