آتش‌سوزی انبار نخ و پارچه در خیابان مولوی تهران

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگارحوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد:ساعت ۱۳:۱۳ دقیقه ظهر امروز یک مورد آتش سوزی در یک انبار در خیابان مولوی، خیابان صاحب جمع، کوچه بوربور به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد. ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو‌های پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند و آتش نشانان در مدت زمان ۲ دقیقه به محل رسیدند.
وی ادامه داد:با توجه به اینکه ایستگاه شماره ۴ در نزدیکی این محل قرار دارد، ولی بخشی از معبر کوچک بود و وجود خودرو‌ها مشکلات خاص خود را داشت.
ملکی گفت:آتش نشانان به محض رسیدن مشاهده می‌کنند که یک ملک دو طبقه قدیمی حدودا به وسعت ۳۰۰ متر که با داربست و وسایلی که مقاومت چندانی ندارد، دو طبقه شده بود. در آنجا حجم زیادی از نخ و پارچه نگه داری می‌شد که دچار آتش سوزی شده بود و کاملا شعله ور بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران افزود:در مجاورت این انبار، انبار‌های دیگری بود که با سقف‌های شیروانی و قدیمی هستند، خطر سرایت آتش به این‌ها نیز وجود داشت که آتش نشانان از چهار طرف ضمن حفاظت از انبار‌های کناری عملیات را آغاز کردند و توانستند خیلی سریع آتش را به کنترل خودشان در بیاورند.

بیشتر بخوانید

آتش سوزی گسترده در یک سوله/مصدوم شدن ۳ آتش نشان

وی بیان کرد:خوشبختانه در حال حاضر آتش خاموش شده و نیرو‌ها مشغول لکه گیری و ایمن سازی هستند. سقف‌هایی که با مواد غیر مقاوم ساخته شده بود در لحظات آغازین تخریب شده بود. مورد مصدومیت و تلفات جانی هم نداشتیم.انتهای پیام/ آتش‌سوزی انبار نخ و پارچه در خیابان مولوی تهران
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »