تلاش در جهت ایجاد حداقل تضامین برای پرداخت وام به نیازمندان

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،علی عاشوری مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در نخستین همایش سراسری ترویج فرهنگ قرض الحسنه اظهار کرد: همیشه سخت بزرگان کمیته امداد موضوع قرض الحسنه بوده است و از بدو تشکیل کمیته امداد این موضوع مورد توجه قرار گرفته است.
او با بیان اینکه پایه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از سال ٩۵ گذاشته شده است، گفت: فکر نمی‌کردیم در عرض ۵ سال بنیان گذار خدمات گسترده در کل کشور باشد.
عاشوری افزود: توانسته ایم اندوخته کمیته امداد را پس از ۴٠ سال گسترش و پرورش دهیم.
او با بیان اینکه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با گسترده خدمات به همه نیازمندان سعی کرده است فرامین مجموعه امداد را پیاده سازی کند، ادامه داد: تلاش کردیم در پرداخت وام حداقل تضامین را داشته باشیم و حداکثر خدمات را ارائه دهیم.
مدیر عامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با بیان اینکه بیش از یک میلیون و ۵٠٠ هزار فقره وام در کل کشور عملیاتی شده است، گفت: این اقدام عملی است که با کمک کمیته امداد محقق شده است.
عاشوری با بیان اینکه تلاش کردیم در صندوق علاوه بر همه خدمات، خدمات تحولی جدید داشته باشیم، گفت: تسهیلاتی برای افراد در نظر گرفتیم که نیازمندان با حداقل زمان به اهداف خود برسند.
او بیان کرد: بیش از ٧ میلیون نفر سپرده گذار داریم که نام هر کدام را می‌توان خیر گذاشت.
انتهای پیام/ تلاش در جهت ایجاد حداقل تضامین برای پرداخت وام به نیازمندان
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »