از انتصاب نماینده ویژه آمریکا در امور ایران تا حمله پهپادی به فرودگاه ابهای عربستان و تحریم‌های جدید آمریکا علیه انصارالله یمن

  • صفحه خانگی
  • >
  • بین الملل
  • >
  • از انتصاب نماینده ویژه آمریکا در امور ایران تا حمله پهپادی به فرودگاه ابهای عربستان و تحریم‌های جدید آمریکا علیه انصارالله یمن

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، گزیده‌ای از اخبار جالب و خواندنی سراسر جهان در تاریخ دوازدهم اسفند ماه را با کلیک بر روی لینک خبر بخوانید.

روایت سی‌بی‌اس از حمله موشکی ایران به «چشم شیر» / در روز حمله به نظامیان آمریکایی چه گذشت؟شبکه آمریکایی سی‌بی‌اس در برنامه‌ای جزئیاتی جدیدی را از حمله ایران به پایگاه نظامیان آمریکایی در عین‌الاسد عراق افشا کرد.
عربستان: شرط اصلی شرکت در حج، دریافت واکسن کروناستوزیر بهداشت عربستان پذیرش شرکت‌کنندگان در مراسم حج سال آینده را مشروط به دریافت واکسن کرونا عنوان کرد.
ضعف عربستان مقابل حملات موشکی و پهپادی یمن، برای آمریکا درد سرساز شده است«طالب الحسنی» آخرین تحولات جنگ یمن اعم از پیشروی نیرو‌های این کشور در مأرب، حملات موشکی و پهپادی به خاک سعودی و ادعا‌های بایدن را بررسی کرد.
حمله پهپادی ارتش یمن به فرودگاه ابهایگان پهپادی ارتش یمن فرودگاه ابها در عربستان سعودی را هدف قرار داد.
ریچارد نفیو معاون نماینده ویژه آمریکا در امور ایران شدطراح تحریم‌های آمریکا علیه ایران در دوران ریاست جمهوری اوباما به عنوان معاون نماینده ویژه آمریکا در امور ایران انتخاب شد.
مرگ یک نفر در ژاپن پس از تزریق واکسن کروناوزارت بهداشت ژاپن از مرگ یک زن حدود ۶۰ ساله پس از دریافت نخستین دوز از واکسن فایزر خبر داد.
سفر رئیس ستاد ارتش عربستان به عراقرئیس ستاد ارتش عربستان به دعوت همتای عراقی خود، امروز سه‌شنبه به بغداد سفر کرد.
آمریکا دو فرمانده انصارالله یمن را تحریم کردوزارت خزانه‌داری آمریکا ضمن مطرح کردن اتهامات واهی از تحریم دو فرمانده جنبش انصارالله یمن خبر داد.
طرح شکایت گزارشگران بدون مرز از ولیعهد سعودیسازمان گزارشگران بدون مرز از طرح شکایتی علیه محمد بن سلمان در خصوص قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی خبر داد.
ادعای دیپلمات سعودی: هیچ مدرکی علیه بن سلمان در گزارش سیا وجود نداردنماینده سعودی در سازمان ملل مدعی شد در گزارش سیا در مورد ترور خاشقجی هیچ مدرکی مبنی بر دست داشتن بن سلمان در این جنایت وجود ندارد.
انتهای پیام/
  از انتصاب نماینده ویژه آمریکا در امور ایران تا حمله پهپادی به فرودگاه ابهای عربستان و تحریم‌های جدید آمریکا علیه انصارالله یمن
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »