رانندگان «دسته سوم» چگونه با جان مردم بازی می‌کنند؟

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ رابعه جوانبخت کارشناس تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ما رانندگان پر خطری در سطح شهر تهران داریم که رانندگی آن‌ها در بزرگراه‌ها متفاوت است.
وی ادامه داد: رانندگان به سه دسته رانندگان صبور، رانندگان کم طاقت و رانندگان پر خطر دسته بندی می‌شوند.
جوانبخت تاکید کرد‌:رانندگان پر خطر رانندگانی هستند که خشم خودشان را کنترل نمی‌کنند، هنجار شکن و قانون شکن هستند و تمایل زیادی به انجام حرکات مخاطره آمیز دارند
جوانبخت گفت:رانندگی یک رفتار پیچیده است یک مثال واضح در این موضوع این است که ما وقتی تصادفات را در بزرگراه‌های شهر تهران بررسی می‌کنیم می‌بینیم که در یک سری بزرگراه‌ها مانند آزادگان تفاوت رانندگان پر خطر به این شکل است که معمولا با رانندگان خودرو‌های سنگین و وانت بار‌ها مواجه هستیم.
وی بیان کرد: وقتی بزرگراه‌هایی مانند نیایش همدانی وزین الدین را بررسی می‌کنیم می‌بینیم که آنجا هم رانندگان پر خطر حضور دارند و جنس رانندگی آن‌ها متفاوت است، آنجا با رانندگان پر خطری مواجه هستیم که تست سرعت و حرکات مخاطره آمیز انجام می‌دهند.
جوانبخت یادآور شد: متاسفانه چند وقت پیش شاهد آن بودیم که فردی از کیلومتر خود عکس گرفته و در فضای مجازی آنرا انتشار می‌دادند
انتهای پیام/ رانندگان «دسته سوم» چگونه با جان مردم بازی می‌کنند؟
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »