• صفحه خانگی
  • >
  • اجتماعی
  • >
  • آغاز جشن نیکوکاری از فردا/ آمادگی کمیته امداد برای معرفی مددجویان سالمند جهت تزریق واکسن کرونا

آغاز جشن نیکوکاری از فردا/ آمادگی کمیته امداد برای معرفی مددجویان سالمند جهت تزریق واکسن کرونا

سیدابوالفضل پرپنچی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: جشن نیکوکاری از فردا ۱۴ اسفند ماه آغاز می‌شود و تا ۲۱ اسفند ماه ادامه دارد.
او با بیان اینکه امسال همه مراکز کمیته امداد برای جشن نیکوکاری آمادگی لازم را دارند، گفت: پایگاه‌هایی نیز در مدارس و مصلی‌هایی که در آن نماز برگزار می‌شود وجود دارد تا هدایای مردمی را برای جشن نیکوکاری جمع آوری کنند.
پرپنچی با بیان اینکه هموطنان می‌توانند از طریق شماره‌ ۷۳۵۵ نیز در این جشن کمک کنند، ادامه داد: کد دستوری #۸۸۷۷* نیز در دسترس مردم است.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: امسال سعی داریم بسته‌‌های معیشتی‌ را که هر سال به خانواده‌های تحت پوشش اهدا می‌شدند، آماده کنیم و به نیازمندان تحویل دهیم.
پرپنجی گفت: این بسته‌های معیشتی به تمامی ۷۸ هزار فرد تهرانی تحت پوشش کمیته امداد برای معیشت عید اهدا خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران درباره زمان تزریق واکسن کرونا به سالمندان تحت حمایت گفت: در حال حاضر دستوری برای تزریق واکسن به سالمندان تحت حمایت اعلام نشده است.
او با بیان اینکه برای تزریق واکسن به سالمندان محدودیت‌هایی وجود دارد، گفت: در صورتی که آمادگی وزارت بهداشت برای تزریق واکسن کرونا به ما اعلام شود، ما نیز جامعه هدف خود را معرفی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید

رشد ۱۳ درصدی مشارکت مردمی در جشن نیکوکاری
کمک ۳۰ میلیاردی بنیاد مستضعفان برای مقابله با ویروس کرونا

انتهای پیام/ آغاز جشن نیکوکاری از فردا/ آمادگی کمیته امداد برای معرفی مددجویان سالمند جهت تزریق واکسن کرونا
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »