اجتماعی

زورگیری سارقان خشن از رانندگان با قمه

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: اوایل بهمن سال گذشته زن جوانی هراسان به پایگاه ششم پلیس آگاهی رفت و از زورگیری دو مرد جوان خبر داد و گفت: به همراه برادرم سوار بر خودروی پرشیا در حال عبور از شهرک مسعودیه بودیم که ناگهان خودروی پژو ۲۰۶ راه را بر ما سد کرد و دو سرنشین خودرو با قمه پس از مجروح کردن من و برادرم کیفم و گوشی تلفنم را سرقت کردند.
سرهنگ کنجوریان ادامه داد: به دنبال این شکایت، کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت راهی محل زورگیری شدند و در تحقیقات میدانی از شاهدان و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه، دریافتند که زورگیران شماره پلاک را مخدوش کرده و هیچ رد و سرنخی از خود به جا نگذاشته اند.
وی با اشاره به اینکه تصاویری از سارقان که توسط دوربین‌های مداربسته گرفته شده بود به دست آمد، افزود:گرچه سارقان سعی داشتند با پوشاندن چهره شان، هویتشان را مخفی نگاه دارند، اما کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت موفق به شناسایی یکی از سارقان شدند.
وی با اشاره به اینکه بررسی‌ها نشان می‌داد سارق جوان به نام هاشم، متهم سابقه داری است که ۵ بار به زندان افتاده است، اضافه کرد: با مشخص شدن هویت متهم جوان، ماموران وارد عمل شدند که در ادامه مشخص شد هاشم توسط ماموران کلانتری مسعودیه به خاطر ضرب و جرح بازداشت شده است. بدین ترتیب و پس از هماهنگی‌های قضایی متهم جوان به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران منتقل شد.

بیشتر بخوانید

دستگیری خفت گیر پاساژهای پایتخت با پوشش زنانه

وی افزود: هاشم ابتدا منکر زورگیری بود، اما در برابر مدارک پلیسی به ناچار به زورگیری اعتراف و همدست خود به نام آرش را معرفی کرد. آرش از فروشندگان مواد مخدر در منطقه شرق تهران و مجهول امکان بود.
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: در ادامه بررسی‌ها هویت کامل آرش به دست آمد و مشخص شد که او ۳ سابقه کیفری در پرونده خود دارد که در نهایت آرش در قرار صوری بازداشت شد و او نیز که مانند همدستش ابتدا منکر زورگیری بود، در نهایت با مواجهه مدارک پلیسی به جرم خود اعتراف کرد.
سرهنگ کارآگاه کنجوریان در پایان اشاره کرد: متهمان تا کنون به سه زورگیری به این شیوه اعتراف کردند و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسری ناحیه۳۴ تحقیقات برای شناسایی جرایم احتمالی آن‌ها از سوی کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه دارد.
انتهای پیام/ زورگیری سارقان خشن از رانندگان با قمه
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

مطالب مرتبط

ساخت اسلایم با خمیر دندان / اسلایم / آموزش ساخت اسلایم

چگونه فروشگاه خود را در اینترنت راه اندازی کنیم؟ ۸ گام اساسی برای ایجاد فروشگاه آنلاین

اسلایم بازی تفریحی – مخلوط کردن اسموتی اسلایم

مولودی خوانی شاد حاج محمود کریمی – ولادت حضرت زهرا(س) – روز مادر1400

برنامه کودک – ولاد و نیکیتا همیشه دوست دارند با اسباب بازی ها بازی کنند

از سراسر وب

میکس ساختگی اسکلتها و میراکلس

کلیپ طنز خنده دار مینا – طنز مینا جدید – مینا خنده دار

دیانا و روما – دیانا روما – دیانا شو – دیانا – کودک دیانا و روما – دوبله فارسی

ماشین بازی کودکان با کامیون زباله واقعی، بیل مکانیکی و کامیون های آتش نشانی

ماشین اسباب بازی – کلیپ ماشین بازی – کارتون کودکانه

تفنگ بازی گلدن گان مدل naabsell115

پریسا پورمشکی | طنز خنده دار پریسا | کلیپ جدید پریسا | پریسا پوربلک

آتلیه عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد 9

دکمه بازگشت به بالا