اقتصادی

قیمت مسکن در دست کیست؟/ افت محسوس قیمت تخم مرغ درب مرغداری

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، مهمترین اخبار اقتصادی امروز سه شنبه هفدهم فروردین ماه به شرح ذیل است:
سومین روز “آرامش و خوشحالی” در بازار مرغ!قرارگاه ساماندهی مرغ کشور که به منظور تنظیم بازار مرغ تشکیل شد ازورود بیش از نیاز مرغ از استان‌های معین خبر می‌دهد، اما مردم هنوزبرای تامین این کالای استراتژیک دغدغه دارند.
افزایش محسوس دما در غرب و شمال کشورکارشناس هواشناسی گفت: فردا در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف است و افزایش نسبی دما به ویژه در غرب و شمال کشور پیش بینی می شود.
افت محسوس قیمت تخم مرغ درب مرغداری/ صادرات تخم مرغ تنها راه حل نجات مرغداراننبی پور از افت محسوس قیمت تخم مرغ درب مرغداری خبر داد و گفت: هم اکنون قیمت هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری به کمتر از قیمت مصوب رسیده است.
ایران خودرو به شرکت کنندگان در قرعه کشی هشدار داداولین قرعه کشی ایران خودرو در سال ۱۴۰۰ برگزار شد و در پی آن این شرکت درباره احتمال سوء استفاده و کلاهبرداری از متقاضیان خودرو هشدار داد.
قیمت مسکن در دست کیست؟سال هاست که قیمت مسکن گرفتار حباب و دلال بازی هاست و این بین آمارهای متناقض درباره معاملات مسکن هم آن را به هم می ریزد.
قیمت کالاهای اساسی در ماه رمضان اعلام شددر یکصد و سی و دومین جلسه کارگروه تنظیم بازار میزان سهمیه و قیمت کالا‌ها در ماه مبارک رمضان اعلام شد.
انتهای پیام/ قیمت مسکن در دست کیست؟/ افت محسوس قیمت تخم مرغ درب مرغداری
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

دکمه بازگشت به بالا