چطور بفهمیم هر شخصی متولد چه ماهی است؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،وقتی شما در یک ماه خاص به دنیا آمده باشید تمام ویژگی‌های این ماه را نیز خواهید داشت اگر فردی این نشانه‌ها را بلد باشد به راحتی می‌تواند بگوید شما متولد چه ماهی هستید.
ویژگی‌های بارز و مشترکی که در افراد وجود دارد می‌تواند نشان دهد که آن در چه ماهی از سال متولد شده اند.

بیشتر بخوانید:

متولدین هر ماه در زمان عصبانیت چگونه هستند؟!

فروردین: داشتن نظرات کاربردی و فردی بسیار محکم و جدی و همچنین مخالفت با او یعنی مورد غضب واقع شدن. از این نشانه‌ها سریع پی خواهید برد که او یک فروردینی است.
اردیبهشت:فردی شوخ، اما لوس نیست و در عین حال مرموز است و نمی‌شود زیاد او را شناخت لحظه‌ای بسار صمیمی و لحظه بسیار سرد است.
خرداد: یا پرانرژی که که به دیگران فرصت حرف زدن نمی‌دهد و یا بی حوصله که حال گوش کردن به حرف دیگران را نیز ندارد در عین بازمزه بودن نیز دارای تیزی است برای آن دسته از افراد فضول
تیر: بسیار مهربان با اطلاعات زیاد که هر فردی این اطلاعات و دانش را ندارد و در عین حال بسیار فروتن
مرداد: فردی که دائما مراقب بقیه است که در تنهایی و مشکلات غرق نشوند و یا به وسیله خوراکی و حرف‌های بامزه آن را تنها نمی‌گذارد.
شهریور:داشتن نظرات بی نقص و دقیق و زمانی را برای بحث و چالش با دیگران هدر نمی‌دهند، اما به دنبال اثبات کلامشان هستند
مهر: خسته از تمام کار‌های روز، اما باز هم حال او را خوب خواهید دید در مواردی حتی به کمک شما هم می‌آید و سلیقه بینظیری دارد.
آبان: تودار و اسرار آمیز و کاملا متفاوت با دیگران نظر خودشان را تا حدی بیان یم کنند و بعد از مدتی ممکن است با شما گرم بگیرند و ممکن است هیچ وقت گرم نگیرند. به دقت به حرف دیگران گوش می‌دهند، اما منتظر جواب سوالتان نباشید
آذر: پر از انرژی و عشق هستند در بدترین حالات روحی نیز آن را به روی خود نمی‌روند و شما لبخند می‌زنند.
دی: آن‌ها دو روی یک سکه اند همانقدر که خوش کلام، قابل اعتماد و مسئولیت پذیر هستند به همان میزان خسته و بی حوصله و بی مسئولیت باشند اینکه آن‌ها چگونه رفتار کنند بستگی به جمعی دارد که در آن قرار دارند.
بهمن: افرادی با روابط اجتماعی بالا و همواره در مشکلات راه حل‌هایی پیدا می‌کنند که ذهن هیچ فرد دیگری نمی‌رسد.
اسفند: فردی که نظر خود را بیان می‌کند و نظرات دیگران نیز برایش مهم است خلاقیت بالایی دارد و توانایی انجام هر کاری را دارد و دارای نگاه بسیار تیزی است.
منبع: طلا
انتهای پیام/ چطور بفهمیم هر شخصی متولد چه ماهی است؟
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »