طرح دوفوریتی الزام شهردار تهران به تدوین کارنامه چهارساله در دستور کار شورای شهر

  • صفحه خانگی
  • >
  • اجتماعی
  • >
  • طرح دوفوریتی الزام شهردار تهران به تدوین کارنامه چهارساله در دستور کار شورای شهر

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران اظهار کرد: وظیفه و مسئولیت ما در مجموعه مدیریت شهری است که به مردم گزارش کنیم در شهریور ماه ۹۶ چه چیزی تحویل گرفتیم و در مرداد ماه ۱۴۰۰ چه چیزی تحویل خواهیم داد.
اعطا در تشریح این طرح دوفوریتی با اشاره به ضرورت ارائه گزارش مقایسه‌ای در حوزه‌های ماموریتی شهرداری تهران گفت: به نظرم اینجانب و سایر همکاران شورا، همان گونه که شهردار تهران در شهریور ۹۶ بر مبنای مصوبه شورا سند تحویل و تحول بر مبنای عملکرد ۱۲ ساله شهرداری را تهیه و تقدیم شورا کرد، ضرورت دارد شهردار محترم سند تحویل و تحول پایان دوره را تهیه و ارائه کند.
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: باید در چارچوب یک صورت بندی مقایسه ای، توضیح داده شود چه تحویل گرفته شده است و چه تحویل داده خواهد شد.
سخنگوی شورای شهر تهران تأکید کرد: امروز (یکشنبه)، طرح دوفوریتی «الزام شهردار تهران به ارائه گزارش و سند تحویل و تحول شهرداری تهران مبتنی بر کارنامه مدیریت شهری در دوره پنجم شورای اسلامی شهر تهران» را با امضای ۱۷ عضو شورا تقدیم مهندس هاشمی رییس محترم شورا کردیم.
به گفته اعطا، با توجه به دوفوریت پیشنهادی، این طرح به عنوان اولین دستور در جلسه علنی روز سه شنبه (٢۴ فروردین ماه) دستور مطرح می‌شود.
انتهای پیام/ طرح دوفوریتی الزام شهردار تهران به تدوین کارنامه چهارساله در دستور کار شورای شهر
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »