• صفحه خانگی
  • >
  • بین الملل
  • >
  • از تلاش آمریکا و لهستان برای کودتا در بلاروس تا گفتگوی تلفنی پوتین با بشار اسد و لیست تحریم‌های مسکو بر روی میز بایدن

از تلاش آمریکا و لهستان برای کودتا در بلاروس تا گفتگوی تلفنی پوتین با بشار اسد و لیست تحریم‌های مسکو بر روی میز بایدن

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، گزیده‌ای از اخبار جالب و خواندنی سراسر جهان در تاریخ بیست و نهم فروردین ماه را با کلیک بر روی لینک خبر بخوانید.

فایننشیال تایمز: ایران و عربستان مذاکرات مستقیم برگزار کردندروزنامه فایننشیال تایمز در گزارشی مدعی دیدار و گفتگوی مقامات رسمی ایران و عربستان در نهم ماه میلادی جاری در عراق شد.
 
آمریکا: ایران به طور کامل به برجام متعهد شود تا تحریم‌ها لغو شودمشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شد واشنگتن تحریم‌های ایران را بر نخواهد داشت مگر آن‌که ایران به تعهدات هسته‌ای خود کاملا پای‌بند شود.
 
لیست تحریم‌های مسکو بر روی میز بایدن/ اعمال محدودیت‌های جدید برای خرید سهام‌های دولتی روسیهرسانه آمریکایی بلومبرگ مدعی شده است که کاخ سفید بدنبال افزایش تحریم‌ها علیه روسیه و از طریق تمدید و گسترش محدودیت‌ها برای خرید سهام‌های دولتی این کشور است.
 
اذعان ژنرال صهیونیست به ناکامی در متوقف کردن برنامه هسته‌ای ایرانیک ژنرال رژیم صهیونیستی با بیان اینکه این رژیم توانست برنامه هسته‌ای عراق و سوریه را متوقف کند، به ناکامی و شکست در مقابل ایران اذعان کرد.
 
گفتگوی تلفنی پوتین با بشار اسدرئیس جمهور روسیه در تماس با اسد، روز استقلال سوریه را به وی تبریک گفت.
 
الجزیره: بار دیگر خوش بینی بر مذاکرات وین حاکم شدالجزیره با تاکید بر اینکه بار دیگر خوش بینی بر مذاکرات وین حاکم شد، مسیر دستیابی به توافق را همچنان طولانی دانست.
 
تلاش آمریکا و لهستان برای کودتا در بلاروسسرویس‌های امنیتی بلاروس به کمک سازمان اطلاعات روسیه از خنثی سازی عملیات کودتا در این کشور خبر دادند.
 
درخواست کمک عربستان از یونان برای حفاظت از آرامکوپایگاه خبری ویکی‌لیکس سعودی به نقل از یک منبع امنیتی از توافق قریب الوقوع عربستان و یونان برای محافظت از آرامکو خبر داد.
 
تظاهرات معترضان خشمگین به کشته شدن نوجوان بی دفاع آمریکاییتظاهرکنندگان در شیکاگو به کشته شدن یک نوجوان به دست پلیس آمریکا اعتراض کردند.
 
تاکید آمریکا بر ضرورت همکاری ژاپن با آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد نیروگاه فوکوشیمانماینده ویژه آمریکا در امور تغییرات اقلیمی، بر اهمیت همکاری ژاپن با آژانس بین المللی انرژی اتمی درمورد نیروگاه فوکوشیما، تاکید کرد.
 
مکرون: باید مذاکرات مستقیم با روسیه داشته باشیمرئیس جمهور فرانسه اعلام کرد تنها با تحریم کردن روسیه، نمی‌توان با تحرکات این کشور در اوکراین مقابله کرد و باید وارد مذاکره با مسکو مستقیم شویم.
 
حمله به کامیون نیروهای ائتلاف در عراقمنابع امنیتی عراقی از حمله به یک کامیون نیرو‌های اشغالگر آمریکایی خبر دادند.
 
انتهای پیام/ از تلاش آمریکا و لهستان برای کودتا در بلاروس تا گفتگوی تلفنی پوتین با بشار اسد و لیست تحریم‌های مسکو بر روی میز بایدن
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »