• صفحه خانگی
  • >
  • اجتماعی
  • >
  • برخورد قانونی با افرادی که مصاحبه ظریف را به ضد انقلاب دادند/ القاصی: هنوز فردی بازداشت نشده است

برخورد قانونی با افرادی که مصاحبه ظریف را به ضد انقلاب دادند/ القاصی: هنوز فردی بازداشت نشده است

به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، علی القاصی مهر دادستان تهران با اشاره به پرونده انتشار فایل صوتی مصاحبه وزیر امور خارجه اظهار کرد: پس از آن که مطلع شدیم محتویات فایل صوتی محرمانه وزیر امور خارجه کشورمان در رسانه‌های ضد انقلاب منتشر شده است، به دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی دستور داده شد تا نسبت به بررسی علل انتشار این فایل صوتی اقدام شود.
وی ادامه داد: همچنین دستور داده شد نسبت به شناسایی و معرفی مرتکبین و کسانی که این فایل را در اختیار افراد غیر صلاحیت‌دار قرار داده‌اند، اقدام شود.

بیشتر بخوانید

۲۰ نفر از عاملان انتشار فایل صوتی اظهارات ظریف ممنوع الخروج شدند

دادستان تهران با بیان اینکه سریعا بازپرس ویژه‌ای را برای رسیدگی به تمامی ابعاد این موضوع انتخاب کردیم گفت: تبادلاتی با دستگاه‌های اطلاعات داشتیم و دستورات لازم ابلاغ شد و موضوع در دست بررسی است.
القاصی مهر در پاسخ به این سوال که آیا در این پرونده فردی بازداشت شده است یا خیر گفت: هنوز کسی بازداشت نشده است، اما به لحاظ اهمیت موضوع ابعاد قضیه در تمامی افراد مورد بررسی قرار می‌گیرد.
وی تصریح کرد: با کسانی که در فرآیند تولید فایل صوتی و انتشار غیرمجاز آن به افراد غیر صلاحیت‌دار و در رسانه‌های ضدانقلاب نقش داشته‌اند و همچنین تا حدی هم قصور و تقصیر داشته و یا اگر جرمی مرتکب شده باشند، برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/ برخورد قانونی با افرادی که مصاحبه ظریف را به ضد انقلاب دادند/ القاصی: هنوز فردی بازداشت نشده است
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »