• صفحه خانگی
  • >
  • سیاسی
  • >
  • با ورود آیت‌الله رئیسی به انتخابات ۱۴۰۰ فرصت مجددی برای تحقق آرمان‌های امام خمینی (ره) پیش می‌آید/ تلاش‌ها برای تحقق وحدت همه جریان‌های اصولگرا ادامه دارد

با ورود آیت‌الله رئیسی به انتخابات ۱۴۰۰ فرصت مجددی برای تحقق آرمان‌های امام خمینی (ره) پیش می‌آید/ تلاش‌ها برای تحقق وحدت همه جریان‌های اصولگرا ادامه دارد

به گزارش خبرنگار  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدجواد محمدی نوری عضو ارشد هیات اجرایی شورای وحدت در نشست با دبیر و معاونان و روسای شهر‌های این حزب در استان تهران با اشاره به آخرین وضعیت انتخابات ریاست جمهوری ابراز امیدواری کرد با ورود آیت‌الله رئیسی فرصت مجددی برای تحقق آرمان‌های امام (ره) در توجه به محرومان جامعه پیش آید.
دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی از پیدایش جریان ۲۰۰ هزارنفری وفاداران انقلاب اسلامی در ذیل ساختار تعریف شده شورای وحدت در کشور خبر داد و آنرا موفقیتی ناشی از همدلی همه علاقمندان به نظام اسلامی برشمرد و تاکید کرد: پیشتازی مدبرانه شورای وحدت در جریان اصولگرایی حکایت از همدلی وفاداران به انقلاب و حول محور وحدت کلمه دارد.
محمدی نوری گفت: تلاش‌ها برای تحقق وحدت همه جریان‌های اصولگرایی همچنان ادامه دارد و انتظار می‌رود بتوانیم به نقاط مشترک در روند انتخابات دست یابیم.
وی با اشاره به حضور بیش از ۴۰ حزب سیاسی کشور و شکل گیری بیش از ۲۰ کمیته تخصصی در شورای وحدت و راه اندازی این کمیته‌ها در استان‌ها ابراز امیدواری کرد که انتخابات آینده با مشارکت حداکثری مردم صحنه دیگری از همراهی ملت با نظام را محقق سازد.
عضو هیات اجرایی شورای وحدت، استفاده از ظرفیت بی‌بدیل جوانان را رافع مشکل نظام دانست و گفت: هم‌صدایی با نظام عامل مقاومت و ایستادگی برابر زورخواهی دشمنان است.
انتهای پیام/ با ورود آیت‌الله رئیسی به انتخابات ۱۴۰۰ فرصت مجددی برای تحقق آرمان‌های امام خمینی (ره) پیش می‌آید/ تلاش‌ها برای تحقق وحدت همه جریان‌های اصولگرا ادامه دارد
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »