توقیف اتوبوس مسافربری با ۲۰ کیلو شیشه

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ “عبدالوهاب حسنوند” رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر مشخص شد یکی از قاچاقچیان مواد مخدر با همکاری دو تن از همدستانش قصد تهیه و انتقال مواد روانگردان از مرز‌های کشور به شهر تهران را دارد.
 
وی عنوان کرد: به دنبال این موضوع ماموران عملیات ویژه پلیس با رصد دقیق فعالیت مجرمانه متهمان دریافتند، متهمان با مراجعه به مرز‌های کشور مقادیری مواد روانگردان شیشه تهیه و قصد دارند با یک دستگاه اتوبوس مسافربری به شهر تهران منتقل کنند.
 
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: با تجمیع اطلاعات بدست آمده و هماهنگی‌های قضائی، محور‌های مواصلاتی به شهر تهران تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار گرفت تا اینکه ماموران عملیات ویژه این پلیس موفق شدند خودروی متهمان را در محدوده میدان “آقا نور” شناسایی و در یک عملیات پلیسی آن را توقیف کردند.
 
سرهنگ حسنوند با بیان این که در این رابطه سه متهم دستگیر شدند، اضافه کرد: در بررسی‌های تخصصی از داخل اتوبوس مسافربری ۲۰ کیلو و ۴۵۰ گرم شیشه کشف شد.
 
این مقام پلیسی خاطر نشان کرد: هر سه متهم پس از کشف جزئیات پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.
 
انتهای پیام/ توقیف اتوبوس مسافربری با ۲۰ کیلو شیشه
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »