• صفحه خانگی
  • >
  • بین الملل
  • >
  • از به آتش کشیدن زمین های کشاورزی فلسطینیان تا هشدار کلینتون درباره خروج آمریکا از افغانستان و دلایل فرار زنان سعودی از این کشور

از به آتش کشیدن زمین های کشاورزی فلسطینیان تا هشدار کلینتون درباره خروج آمریکا از افغانستان و دلایل فرار زنان سعودی از این کشور

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، گزیده‌ای از اخبار جالب و خواندنی سراسر جهان در تاریخ سیزدهم اردیبهشت ماه را با کلیک بر روی لینک خبر بخوانید.

 
بزرگترین خریداران سلاح، خواستار محدود شدن قدرت نظامی ایران!/ چرا برنامه موشکی کشورمان قابل مذاکره نیست؟برخی از کشور‌های حاشیه خلیج فارس، که از بزرگترین خریداران سلاح در جهان هستند، همگام با آمریکا و رژیم صهیونیستی خواستار محدود کردن قدرت نظامی ایران هستند.
 
۱۰ دلیلی که زنان عربستانی را وادار به فرار از این کشور می‌کندزنان عربستانی به دلایل متعدد از جمله استبداد و نظام مردسالاری حاکم، بار‌ها به امید رسیدن به آزادی سعی کرده اند به خارج از کشورشان فرار کنند.
 
اسامی نامزد‌های نهایی انتخابات سوریه اعلام شددادگاه عالی قانون اساسی سوریه اسامی نامزد‌های نهایی برای انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور را اعلام کرد.
 
موشک‌های زیردریایی جدید چین قادر به هدف قرار دادن کل قاره آمریکا هستندزیردریایی هسته‌ای جدید چین که هفته پیش رونمایی شد، مجهز به موشک‌های بالستیکی است که می‌توانند کل آمریکا را هدف قرار دهند.
 
انتصابات جدید در عربستان سعودیپادشاه سعودی با صدور چند فرمان سلطنتی، انتصاب‌های جدیدی را در سطح مدیریتی انجام داد.
 
گزارش‌ها درباره تبادل زندانیان ایران و آمریکا نادرست استرئیس کارکنان کاخ سفید هرگونه گزارش درباره توافق بین آمریکا و ایران برای تبادل زندانیان دو طرف را «نادرست» خواند.
 
هشدار کلینتون درباره پیامد‌های خروج نیرو‌های آمریکایی از افغانستانهیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه اسبق آمریکا درباره عواقب خروج نیرو‌های آمریکایی از افغانستان به دولت بایدن هشدار داد.
 
اتحادیه اروپا سفیر روسیه را فراخوانداتحادیه اروپا سفیر روسیه را به دلیل ممنوعیت سفر ۸ مقام اروپایی به مسکو، احضار کرد.
 
صهیونیست‌ها زمین‌های کشاورزی فلسطینیان را در نابلس به آتش کشیدندگروهی از شهرک‌نشینان صهیونیست به زمین‌های کشاورزی فلسطینیان در روستای جالود واقع در جنوب نابلس یورش برده و آن‌ها را به آتش کشیدند.
 
ضبط کمک تبلیغاتی یونیسف به نفع رژیم صهیونیستی در یمنیمن از قبول محموله کمک صندوق کودکان ملل متحد که روی بسته‌های آن نقشه‌هایی که سرزمین‌های اشغالی را به جای فلسطین به رسمیت می‌شناخت، خودداری کرد.
 
انتهای پیام/ از به آتش کشیدن زمین های کشاورزی فلسطینیان تا هشدار کلینتون درباره خروج آمریکا از افغانستان و دلایل فرار زنان سعودی از این کشور
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »