توقیف ۵۷ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل کاه غیر مجاز در ایلام

سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،گفت: به منظور کوتاه کردن دست دلالان و افراد فرصت طلب و در اجرای دستور مقام قضایی، خروج هرگونه کاه و کلش از استان ممنوع بوده و در صورت مشاهده ، نسبت به توقیف وسایل نقلیه متخلف در این زمینه اقدام می‌شود.
او افزود: با اقدام خوب ماموران پلیس راه انتظامی استان ایلام ، از ابتدای اجرای این طرح ، ۵۷ دستگاه خودرو حامل کاه و کلش مورد نیاز دامداران در محور‌های مواصلاتی استان شناسایی و متوقف شده است.
رئیس پلیس راه استان ایلام بیان کرد: از این تعداد خودرو ، ۱۵ دستگاه در شهر شباب ، ۶ دستگاه در چوار ، ۱۸ دستگاه در شهرستان دهلران ، ۱۰ دستگاه در شهرستان مهران و ۸ دستگاه نیز در شهرستان آبدانان توقیف شده اند.
او ادامه داد: افراد سوجو قصد داشتند خودرو‌های حامل بار کاه و کلش خود را را از طریق محور‌های مواصلاتی استان به خارج از استان انتقال دهند که با هوشیاری ماموران متوقف و پس از اعمال قانون جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
سرهنگ همتی زاده مطرح کرد: در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها و در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری، پلیس با اشرافیت اطلاعاتی و حضور شبانه روزی در کلیه محور‌های مواصلاتی، اجازه نخواهد داد که عده‌ای سودجو با هدف قرار دادن مایحتاج عشایر گرامی، به مطامع خود دست یابند.
انتهای پیام/ ن توقیف ۵۷ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل کاه غیر مجاز در ایلام
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »