فوت ۱۰ بیمار و ابتلای ۵۷۰ نفر در همدان به کرونا

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، دکتر محمد طاهری سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با فوت ۱۰ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته آمار متوفیان این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به یک هزار و ۹۷۹ نفر رسیده است.
او  افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۸۸۸ مورد بود که ۲۰۳ نفر از مراجعان به بیمارستان‌ها در بخش عادی بستری شدند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۲۶ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی. سی. یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۶۳ بیمار وخیم گزارش شده است.
دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های اسدآباد ۶۶۱، بهار ۸۶۰، تویسرکان ۹۴۰، رزن ۶۷۷، درگزین ۲۵۴، فامنین ۲۸۷ و کبودراهنگ ۹۳۳ نفر است.
وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۸۱۲ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۵۲ نفر در نهاوند و پنج هزار و ۷۳۱ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.
انتهای پیام/د.ا فوت ۱۰ بیمار و ابتلای ۵۷۰ نفر در همدان به کرونا
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »