هله هوله مورد علاقه تان درباره شخصیت تان چه می‌گوید؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، اگر می‌خواهید کسی را بیشتر بشناسید می‌توانید ببینید خوراکی مورد علاقه اش چیست. طبق تحقیقات، بعضی تنقلات و مزه‌ها می‌توانند نکاتی را درباره‌ی شخصیت افراد برملا کنند. به این حوزه از علم، لذت شناسی غذایی یا مطالعه‌ی ترجیحات غذایی‌ گفته می‌شود که شخصیت افراد را برملا می‌کنند.
در ادامه می‌خواهیم ببینیم تنقلات مورد علاقه‌ی ما چه راز‌هایی را درباره‌ی شخصیت ما آشکار می‌کنند.
چیپس: بلندپرواز

دیگر خصوصیات: موفقیت گرا، عجول، رقابت جو
اگر کسی را می‌شناسید که عاشق چیپس است، شاید متوجه روحیه‌ی رقابت جویش هم شده باشید. بر اساس مشاهدات، بسیاری از مدیرعامل‌های برتر دنیا چیپس‌های ترد و نمکی را به دیگر تنقلات ترجیح می‌دهد. تحقیقات نشان داده چیپس دوست‌ها بلندپرواز و موفق ترند و هم در زندگی شغلی شان موفق اند و هم در زندگی شخصی شان.
کراکر: حساس

دیگر خصوصیات: ژرف اندیش، همدل، همه فن حریف
تحقیقات نشان داده کراکر دوست‌ها آدم‌های خجالتی، اما متفکری هستند. آن‌ها از انجام همزمان چند کار در پروژه‌های مختلف لذت می‌برند، اما در عین حال، به فرصت احتیاج دارند تا بتوانند خلاقیت شان را بروز دهند. بر اساس مشاهدات، کراکر دوست‌ها نسبت به علاقمندان دیگر تنقلات، بیشتر از دوست یابی‌های اینترنتی استقبال می‌کنند.

بیشتر بخوانید

نوع خنده شما در مورد احساسات درونیتان چه می‌گوید؟

پفک: پرهیزکار

دیگر خصوصیات: اخلاق مدار، باوجدان، مبادی آداب، رسمی
تحقیقات نشان داده کسانی که از خوردن پفک لذت می‌برند عاشق نظم و ترتیب اند. آن‌ها درستکاری خود را با ارزش‌ها و اصول اخلاقی خاصی که برای خود دارند، حفظ می‌کنند.
چیپس ترتیلا: کمال گرا

دیگر خصوصیات: نوع دوست، وقت شناس، برنامه ریز
بر اساس تحقیقات، کسانی که چیپس ترتیلا دوست دارند از تیپ شخصیتی نوع A هستند – آن‌ها دوست دارند برای همه چیز برنامه ریزی کنند و همه چیز تحت کنترل شان باشد. آن‌ها افراد موفق‌تر و کمال گرایی هستند که از خودانضباطی زیادی برخوردارند.
پاستیل ترش: مغلوب احساسات

دیگر خصوصیات: در کشمکش یا درمانده از زندگی، ثابت قدم، متعادل
پاستیل‌های ترش فقط ترش نیستند و به خاطر قند زیادشان کماکان مزه‌ی شیرینی هم دارند. اگر این نوع پاستیل را دوست دارید، احتمالاً آدم غم زده‌ای هستند. به گفته‌ی برخی روانشناسان، اگر خوراکی‌های ترش دوست دارید احتمالاً استاندارد‌های بالایی دارید، اما اگر از مزه‌ی ترش و شیرین خوش تان می‌آید، این توانایی را دارید که تعادل را به زندگی خود بازگردانید.
چوب شور: خلاق

دیگر خصوصیات: پایه مهمانی، افراطی، پرانرژی، خلاق
تحقیقات نشان داده میان علاقه به چوب شور و برونگرایی ارتباط وجود دارد. کسانی که چوب شور دوست دارند از فعالیت‌های اجتماعی لذت می‌برند و شخصیت سرزنده، تفریح طلب و خودجوشی دارند و از گنجاندن ابتکار و تازگی در زندگی روزمره‌ی خود لذت می‌برند.
بستنی

بستنی دوست‌ها فقط در یک تیپ شخصیتی نمی‌گنجند. مزه‌ی مورد علاقه‌ی افراد در بستنی می‌تواند نمایانگر نوع شخصیت آن‌ها باشد:
توت فرنگی: این افراد از خود گذشته و درونگرا هستند.وانیلی: این افراد احساسات خود را ابراز می‌کنند، ریسک پذیرند و رفتار‌های تکانشی دارند (آنی و فکر نشده عمل می‌کنند).شکلاتی: این افراد رفتار‌های اغراق آمیز دارند و جذاب، عشوه گر و زود باورند.قهوه: این افراد خودجوش و سرزنده اند و می‌توانند رفتار‌های اغراق آمیز داشته باشند.
منبع:روزیاتو
انتهای پیام/
  هله هوله مورد علاقه تان درباره شخصیت تان چه می‌گوید؟
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »