فرهنگ

“خودرو موستانگ” پرفروش ترین خودروی اسپرت + تصاویر

خودرو موستانگ پرفروش ترین اسپرت

موستانگ یکی از قدرتمندترین خودروهای شرکت فورد می باشد و در حال حاضر، پرفروش ترین اسپورت در کشور چین محسوب می شود. بیشترین آمار فروش در بازار چین مربوط به شهرهای پکن، گوان دونگ و شانگهای بوده است.

استفان اودل (Stephen Odell)، معاون اجرایی بازاریابی، فروش و خدمات جهانی فورد در این زمینه می گوید:

واکنش های اولیه نسبت به موستانگ بسیار قوی بوده اند و این در حالی است که هنوز در ابتدای راه هستیم. در همین حال، به شتاب تولید و رساندن مدل های راست دست از کارخانه به نقاط مختلف جهان ادامه خواهیم داد.

خودرو موستانگ

فورد ساخت موستانگ های راست دست را در کارخانه مونتاژ «فلت راک» در میشیگان امریکا آغاز کرده و نتیجه، موستانگ برای حضور در بیش از 100 بازار جهانی و از جمله کشورهایی که در آن رانندگان از سمت چپ جاده ها رانندگی می کنند، آماده شده است. بریتانیا، افریقای جنوبی، استرالیا، نیوزیلند و ژاپن، همین طور قبرس، مالت و یک سری از جزایر منطقه کارائیب، از جمله بازارهای جدیدی هستند که امکان صادرات موستانگ های راست دست را دارند.

خودرو موستانگ

موستانگ در زمستان گذشته وارد بازار ایالات متحده و آسیا شد، ولی اروپایی ها تا تابستان امسال برای دیدار موستانگ جدید انتظار کشیدند. فروش این مدل در بازار امریکا در ماه آگوست سال جاری میلادی 70 درصد رشد داشت و از شورولت کامارو پیشی گرفت. جاهایی مانند کالیفرنیای جنوبی در امریکا، بیشترین تقاضا برای موستانگ داشته اند و فروش این مدل در آنجا بیش از 2 برابر شده است. عملکرد موستانگ در چین نیز بسیار خوب بوده و در حال حاضر، پرفروش ترین اسپورت در این کشور محسوب می شود. بیشترین آمار فروش در بازار چین مربوط به شهرهای پکن، گوان دونگ و شانگهای بوده است.

خودرو موستانگ

در اروپا، تقریباً 2 هزار سفارش موستانگ در بریتانیا از ابتدای ماه ژانویه دریافت شده است که انتظار می رود اولین موستانگ در ماه نوامبر به دست صاحبش برسد. همچنین در استرالیا نزدیک به 3 هزار نفر موستانگ را سفارش داده اند که این تعداد برای نیوزیلند 400 نفر است. تحویل موستانگ در این دو بازار که «راست دست» هستند، از پاییز امسال شروع می شود.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

مطالب مرتبط

درگ ازرا 2.7 با سوناتا 2.4

شتاب از دنده یک ریو فابریک ال نود تیون

کلیپ تاپ اسپید ۴۰۵ شوتی / ۴۰۵ GLX /کلیپ شوتی / ۴۰۵ شوتی

درگ ماکسیما با لکسوس GS 430

مقایسه نیسان ماکسیما 2016 و کیا کادنزا 2016 (وب سایت موتوتل)

ماکسیما یا جنسیس کوپه دنده ای ؟!!!

جان باختن و مجروح شدن ۵ نفر بر اثر برخورد پژو ۲۰۶ و تیبا

دکمه بازگشت به بالا