فرهنگ

رفتار زشت دو مرد جوان با ماهی قرمز + عکس

قورت دادن ماهی قرمز زنده دردسر ساز شد

دنیل چالیس 24 ساله و چری استیون 27 ساله به دلیل ایجاد درد و رنج برای موجودی زنده و انتشار ایده ی آزار حیوانات برای تمسخر محکوم به حبس شدند.

2 دوست برای اجرای نمایش قورت دادن ماهی قرمز زنده و کسب شهرت در فضای مجازی با واکنش های تندی روبرو شدند.

دنیل چالیس مردی که مقابل دوربین ماهی قرمز را زنده زنده از داخل تنگ آب برداشته و قورت می دهد و دوستش استیون که در حال ضبط این ویدئوی ناراحت کننده است هر دو به عنوان متهمان این اقدام زشت شناخته شده اند.

آنها که بلافاصله بعد از ضبط ویدئویی ناخوشایند آن را در فیس بوک منتشر کردند توانستند موج توجهات را به سمت خود جلب کنند.

این ویدئو در مدت کوتاهی توانست در رده ی پربازدیدترین ویدئوی های فیس بوک قرار گیرد اما نظرات ارائه شده در انتهای ویدئو هیچ کدام نشان از رضایت برای تماشای آن نبودند.

قورت دادن ماهی زنده

عکس مربوط به ویدئوی قورت دادن ماهی قرمز زنده

در این ویدئوی 35 ثانیه ای مرد جوان بعد از کمی صحبت و بیان جملاتی برای به رخ کشیدن شجاعت خود ، ماهی قرمز که حیوان خانگی دوستش بوده را از داخل تنگ آب بیرون کشده و در حالی که ماهی به شدت تکان می خورد آن را داخل دهان خود انداخته و قورت می دهد.

مردی که در حال فیلمبرداری است با صدای بلند می خندد و مردی که ماهی را قورت داده با حالت تهوع با سرعت به سمت دستشویی می رود.

برخی از کاربران فیس بوک بعد از تماشای این ویدئوی ناراحت کننده به مرکز حمایت از حیوانات گزارش داده و این دو جوان دیوانه را معرفی می کنند. در کامنت ه به راحتی می توان متوجه شد که کاربران بیشتر از جملاتی که آن مرد قبل از قورت دادن ماهی قرمز با لحنی تمسخر امیز بیان می کند به خشم آمده اند.

این دو مرد جوان بعداز بازداشت در بازجویی ها می گویند:

ما هر گر فکر نمیکردیم که این رفتار ما جزو حیوان آزاری محسوب شود!!

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

دکمه بازگشت به بالا