برنامه دورهمی تولید نمیشود؟

دورهمی تا پایان سال در شبکه نسیم تولید و پخش خواهد شد

مجموعه تلویزیونی "دورهمی" از اواسط پاییز سال ٩٤ و با آغاز مقدمات ساخت دکور وارد مرحله پیش تولید شد. این مجموعه ساختاری کاملا متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون دارد و تولید آن اتفاقی جدید در رسانه ملی محسوب می شود.

دورهمی دکوری عظیم دارد که در هر قسمت ٣٠٠ نفر از مخاطبان -که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می کنند- به تماشای بازی بازیگران می نشینند. در واقع مجموعه به مانند تئاتری شبیه است که در هر قسمت مخاطبان بسیاری را به عنوان تماشاگر دعوت می کند.

در دورهمی بازیگران مطرحی چون مهران مدیری، سیامک انصاری، سروش جمشیدی و مه لقا باقری به ایفای نقش می پردازند.

البته به جز بازیگران ثابت، در هر قسمت یک بازیگر مهمان نیز حضور دارد که با حضور در مقابل دوربین همراه با سایر بازیگران وارد فضای شیرین و کمدی قصه خواهد شد

شنبه سیزدهم خرداد ماه 96 با حضور رضا پور حسین ، قائم مقام سیما و مدیر شبکه 4 و مدیران شبکه نسیم ، مراسم تودیع و معارفه مدیر این شبکه برگزار شد. با برگزاری این مراسم دکتر محمد احسانی به عنوان مدیر شبکه نسیم معرفی و از خدمات و تلاش های حسین کرمی مدیر سابق این شبکه تقدیر شد.

احسانی در این مراسم تجربه حضور در راس شبکه نسیم را یک تجربه ارزشمند برشمرد و نظم موجود در شبکه و توانمندی و توفیقات آنرا که حاصل مدیریت قبلی آن دانست ، ستود .

در پایان این مراسم حکم دکتر مرتضی میرباقری، معاون رییس سازمان در امور سیما، برای دکتر محمد احسانی به عنوان مدیر شبکه نسیم و نیز حکم انتصاب دکتر حسین کرمی به عنوان مدیر مرکز سیما فیلم توسط قائم مقام سیما به آنان اعطا شد.

دورهمی

مهران مدیری در برنامه دورهمی

در حاشیه این مراسم رضا پور حسین ، قائم مقام سیما ، اعلام کرد :با جابجایی مدیران شبکه نسیم ، هیچ تغییری در برنامه هایش شاخص این شبکه ایجاد نمی شود . به عنوان نمونه اخبار توقف پخش یا انتقال برنامه « دورهمی » به سایر شبکه های سیما صحت نداشته و این برنامه حداقل تا پایان سال جاری ، در شبکه نسیم تولید و پخش خواهد شد.

از جمله مسوولیت های پیشین محمد احسانی می توان به مدیریت شبکه یک سیما، مدیریت گروه اجتماعی شبکه سه سیما،مدیریت طرح وبرنامه و قائم مقام شبکه تهران، مدیریت کل طرح و برنامه معاونت سیما،معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری،مشاور و عضور شورای راهبردی شبکه سه، مدیرکل مطالعات وبرنامه ریزی راهبردی سازمان،معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی اشاره کرد.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »