فرهنگ

زنده ماندن دختر جوان بعد از تصادف شدید با قطار + عکس

دختری که بعد از تصادف با قطار زنده ماند

هشدارهایی که مدام به مسافران قطار بین شهری داده می شود و بارها نادیده گرفته می شود باز هم حادثه آفرید ، حادثه ای که در کمال ناباوری بدون تلفات جانی به پایان رسید.

نجات معجزه آسای دختر جوان بعد از تصادف با قطار

دختر 19 ساله ای که بی توجه به حرکت قطار روی مسیر ریل قصد رسیدن به مسافران منتظر را دارد با عبور از ریل ها در لحظه ای هولناک با قطار برخورد کرده و روی زمین می افتد.

در تصاویر مشاهده می کنید که مسافران منتظر با دیدن حرکت عجیب دختر جوان سعی می کنند تا او را متوجه خطر بسازند ولی از انجایی که دختر در حال گوش کردن موزیک با هندزفری گوشی موبایلش است هیچ کدام از فریادها را نمی شنود و به راه خود ادامه داده که ناگهان با قطار برخورد کرده و روی ریل قطار می افتد.

در کمال ناباوری و حیرت دختر جوان بعد از تصادفی به این شدت با قطار در حال حرکت زنده مانده و سالم از زیر قطار بیرون می آید.

تصادف با قطار

تصاویر لحظات تصادف دختر 19 ساله هندی با قطار باربری

این دختر بعد از برخورد با قطار روی ستون فقراتش به زمین می افتد و با قرار گرفتن در وسط ریل به طرزی قرار می گیرد که قطار باربری از روی او عبور می کند.

در همان لحظات راننده قطار ترمز کرده و مردم می توانند از وضعیت دختر جوان زیر قطار مانده مطلع شوند.

به گزارش خبرگزازی های بمئی مرکز هندوستان دختری که بعد از برخورد با قطار روی ریل افتاده بود صدمات جدی ندیده است و برای درمان سرپایی زخم های سطحی به بیمارستان منتقل شد.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

دکمه بازگشت به بالا