مشروح+

فصل سوم دورهمی با سحر ولدبیگی و سروش جمشیدی

بازیگر زن تلویزیون به فصل سوم دورهمی پیوست

روز گذشته صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار ویدئو و تصویری از مهران مدیری خبرهای جدیدی از آغاز فصل سوم دورهمی و بازیگر جدیدی که در این فصل تیم مهران مدیری را همراهی میکند خبر داد.

مهران مدیری

فصل سوم دورهمی با اجرای مهران مدیری روی آنتن میرود

در صفحه رسمی فصل سوم دورهمی آمده است :ضبط سری جدید برنامه دورهمی از امروز آغاز میشود. درحالیکه یکی از رسانه ها از سروش جمشیدی به عنوان تنها بازیگر آیتم های نمایشی این برنامه خبر داده بود اما سری جدید دورهمی یک بازیگر دیگر هم خواهد داشت که قرار است سحر ولدبیگی در آن ایفای نقش کند.
خبر دیگر درباره این پروژه تغییر تهیه کننده است. سری جدید «دورهمی» قرار است به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی تولید شود. احمدی پیش از این در فیلم «ساعت پنج عصر» نیز با مهران مدیری همکاری داشته است.

فصل سوم دورهمی با اجرای مهران مدیری به زودی روی آنتن شبکه نسیم میرود.

فصل سوم دورهمی

آغاز ضبط فصل سوم برنامه دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری یکی از پرمخاطب ترین برنامه های شبکه نسیم بود که دو فصل موفق را در این شبکه پیش از ماه محرم به اتمام رساند. دورهمی با اجرای مهران مدیری از 27 اسفند 1394 در شبکه نسیم پخش می شود و تا به امروز توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. طبق خبرهای رسیده فصل سوم برنامه دورهمی با وجود اخبار ضد و نقیضی که وجود داشت به زودی روی آنتن شبکه نسیم میرود.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

دکمه بازگشت به بالا