پرسپولیس برای قهرمانی لیگ برتر چند امتیاز نیاز دارد؟

  • سپتامبر 12, 2019
  • مشروح+
  • ۴۰ بازدید

پرسپولیس برای قهرمانی چند امتیاز دیگر می خواهد

پرسپولیسِ برانکو بهتر و روان تر از همیشه گام در راه قهرمانی برمی دارد. کمتر پیش می آید این تیم از یک بازی کمتر از 3 امتیاز به جیب بزنند. آنها یکی بعد از دیگری بازی های شان را با پیروزی پشت سر گذاشته و با سرعت به سوی قهرمانی زودهنگام پیش می روند.

پرسپولیس بهترین قهرمانی تاریخش را در پیش دارد، بهترین و سریع ترین قهرمانی تاریخ. سرخ ها بدون شک قهرمان این فصل هستند اما این تیم برای اینکه به مقام قهرمانی این فصل برسد چند امتیاز دیگر لازم دارد؟

سرخپوشان در هفته بیست و دوم پانزدهمین پیروزی خود را جشن گرفتند و با احتساب 6 تساوی توانستند به 51 امتیاز برسند؛ 51 امتیازی که از حداقل حدنصاب قهرمانی 6 امتیاز بالاتر است.

در تورنمنت های دوره ای حداقل امتیازی که می تواند ضامن قهرمانی یک تیم باشد، تعداد بازی ضربدر 2 بعلاوه یک است. یعنی در هفته بیست و دوم یک لیگ اگر تیمی به امتیاز 45 برسد به حدنصاب قهرمانی دست پیدا کرده است. در لیگ 16 تیمی که در 30 هفته برگزار می شود، هر تیمی به امتیاز 61 برسد می تواند قهرمانی اش را تضمین کند. اکنون پرسپولیس 51 امتیاز دارد، یعنی حداکثر 10 امتیاز دیگر تا قهرمانی، شاید هم کمتر!

پرسپولیس

فاصله پرسپولیس تا قهرمانی

کاپیتان پرسپولیس خبرساز شد

سیدجلال حسینی درصورت قهرمانی سرخپوشان به رکورد بهروز رهبری فرد خواهد رسید.

سیدجلال حسینی با بازی مقابل صنعت نفت آبادان صد و یکمین بازی خود در پرسپولیس را انجام خواهد داد.

در صورتیکه پرسپولیس امسال قهرمان لیگ برتر شود حسینی با شش قهرمانی لیگ در کنار بهروز رهبری فرد پرافتخارترین بازیکنان تاریخ لیگ سراسری ایران خواهند بود.

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »