معرفی تورهای ویژه در فصل پائیز و زمستان

تورهای ویژه در فصل پائیز و زمستان

سفر و ایران گردی در فصل رنگارنگ پاییز ، حال و هوای دیگری دارد و شما هم حتما آن را تجربه کرده اید. پاییز با آن رنگ های طبیعیش و در کنار خلوتی و سکوت بی همتایش فرصت خوبی برای علاقه مندان به سفر، دوست داران طبیعت گردی و عکاسان است. در ادامه مقاله به معرفی بهترین شهرهای ایران برای سفر در پاییز می پردازیم و وضعیت تورهای مسافرتی به آن مناطق را بررسی می کنیم.

آیا برای سفر پاییزی برنامه ریزی کرده اید؟ اگر نمی دانید به کجاها سفر کنید تا انتهای مقاله با ما همراه شوید.

بهترین زمان سفر به مشهد

در هر زمان از ایام سال که اراده کنید می توانید تور ارزان قیمت مشهد را انتخاب کنید. البته در ایام سوگواری و یا جشن های مذهبی شهر مشهد مملو از گردشگران داخلی و خارجی است و معمولا در این روزها قیمت ها کمی گرانتر از روزهای عادی سال است. در فصل پاییز کمی از ازدحام همیشگی مشهد کاسته می شود. بنابراین بهتر است قبل از استفاده از تور مشهد زمان مناسب خود را انتخاب نمائید.

تور مشهد

بهترین زمان سفر به قشم

بهترین زمانی که می توانید به جزیره زیبای قشم سفر کنید در فصول پاییز و زمستان است. در اواخر فصل بهار و به خصوص تابستان گرمای هوا و میزان رطوبت به حدی بالا است که برای گردشگری و مسافرت شما مناسب نمی باشد، اما هستند افرادی که به این جزیره در تابستان هم سفر می کنند چون در این زمان از سال قیمت تورهای قشم ارزانتر است ولی در فصل پاییز و زمستان آب و هوای قشم بسیار مطلوب تر میباشد ، برای سفری راحت به قشم حتما از آژانس هواپیمایی ، تور قشم مناسب با بودجه خود را انتخاب کنید و از سفرتان لذت بیرید.

تور قشم

چرا به شیراز سفر کنیم؟

شهر شیراز یکی از شهرهای اصلی ایران در جلب گردشگران داخلی و خارجی است. این شهر میراث دار تمدن کهن هخامنشی است و نیز زادگاه شاعران نامدار ایران مثل حافظ و سعدی می باشد. شیراز، شهر عاشقان شعر ایرانی است. بهترین زمان بازدید از شهر شیراز را اردیبهشت است، ولی ما پیشنهاد می کنیم برای لذت بردن از زیبایی های شیراز در فصل های مختلف سال به ویژه پاییز با تور شیراز سفر کنید. خیابان ارم یکی از خیابانهای معروف شیراز است و در این فصل شما شاهد برگ های فراوان رنگی ای هستید که در این خیابان خودنمایی می کنند و بهترین زمان برای پیاده روی است.

تور شیراز

مناسب ترین زمان برای سفر به کیش

دقت کنید که مناسب ترین زمان برای سفر به کیش، اوایل پاییز تا فرودین و اردیبهشت است. در این بازه زمانی، این جزیره زیبا هوای بسیار مطبوع و ملایمی دارد. اما اگر به دنبال سفری راحت هستید پیشنهاد می کنیم در فصل پاییز که بسیار خلوت تر از سایر فصل ها می باشد سفر با تور کیشرا آغاز کنید.

تور گردشگری کیش
صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »