دانلود نرم افزار Disneys Magic Artist Studio از والت دیزنی برای نقاشی و رنگ‌آمیزی

دانلود نرم افزار Disneys Magic Artist Studio از والت دیزنی برای نقاشی و رنگ‌آمیزی

دانلود Disney Magic Artist Deluxe برنامه‌ای جالب برای نقاشی و رنگ‌آمیزی کودکان است که مجموعه‌ای از ابزارها را در قالب محیطی شاد در اختیار کودک قرار می‌دهد.

دانلود نرم افزار Disneys Magic Artist Studio از والت دیزنی برای نقاشی و رنگ‌آمیزی

Disney’s Magic Artist Studio نرم افزاری قدرتمند و منحصر بفرد برای نقاشی و رنگ آمیزی کودکان است. این نرم افزار مجموعه ای از ابزارهای کامل و بی نظیر را در قالب محیطی بسیار شاد و متنوع در اختیار کودکان قرار می‌دهد تا با استفاده از آنها اقدام به تفریح و پرورش خلاقیتهای ذهنی خود نموده و هنر و استعدادهای خود را به شکل شگفت انگیزی شکوفا کند.

محیط Disney’s Magic Artist Deluxe بسیار شاد و مفرح و سرشار از انیمیشنهای زیبا و متنوع و جلوه‌های صوتی جذاب است. جعبه ابزارهای اصلی برنامه شامل ده‌ها ابزار متنوع برای کشیدن نقاشی به بهترین نحو ممکن است. هر ابزاری را که انتخاب کنید با انیمیشن زیبا و صدای جذابی در دسترس قرار می‌گیرد. استفاده از ابزارها نیز به نوبه خود با جذابیتهای خاصی همراه است. ابزارهای این برنامه هر یک دارای زیر مجموعه‌هایی نیز هستند. کافیست بر روی ابزار انتخاب شده یک بار کلیک کنید تا ابزار مرتبط دیگری جایگزین آن شود. به طور خلاصه می‌توان گفت این نرم افزار در واقع یک بازی آموزنده است.

نرم افزار Disney’s Magic Artist Studio قادر به وارد کردن تصاویر دیجیتال در برنامه و ویرایش آنها با استفاده از ابزارهای قدرتمند خود نیز می‌باشد. به عنوان مثال می‌توانید یک تصویر سیاه و سفید را در برنامه باز و اقدام به رنگ آمیزی آن کنید و یا تصاویر خود را با استفاده از جلوه‌های زیبای موجود در برنامه ویرایش و میکس کنید.

این برنامه دارای بخشی برای اضافه کردن شخصیتهای کارتونی آماده به نقاشی نیز هست. کافیست شخصیت مورد نظر را از بین انبوه گزینه‌های موجود انتخاب و بر روی بوم نقاشی کلیک کنید تا به سادگی به نقاشی شما اضافه شود. این ابزار امکان اضافه کردن شخصیتهای موجود را به دو شکل سیاه وسفید (برای رنگ آمیزی توسط کودک) و رنگی به شما خواهد داد. ویژگی بسیار جالب این ابزار این است که در صورت تمایل می‌توانید این شخصیتها را وادار به حرکت و جست و خیز کنید.

یکی دیگر از قابلیتهای منحصر بفرد نرم افزار دیزنی مجیک آرتیست وجود ابزارهای متعدد در گوشه و کنار محیط کار است. شاید کمتر نقطه‌ای در این برنامه پیدا کنید که با کلیک بر روی آن، اتفاق خاصی نیافتد و ابزار یا آیتم خاصی در اختیار شما قرار نگیرد.

این برنامه برای اجرای صحیح به نرم افزار QuickTime نیاز دارد.

منبع

دانلود نرم افزار Disneys Magic Artist Studio از والت دیزنی برای نقاشی و رنگ‌آمیزی
softsara.ir

قبلی «
بعدی »